WYDAWNICTWO RUDA KITA

Kreatywne książki dla dzieci

Warsztaty

„Plastelinowa dżungla” 

 

Oprócz lepienia figurek z książki zapraszamy do udziału w jodze dla dzieci prowadzonej w formie radosnej grupowej zabawy. 

Na spotkaniu wyruszymy m.in. w podróż po dżungli i przeżyjemy w przemianę w zamieszkujące ją zwierzęta.
Przeżyte razem przygody, projekty z książki „Co można ulepić z plasteliny?” oraz zabawne wierszyki o postaciach z książki poruszą wyobraźnię dzieci i zainspirują do ulepienia własnej plastelinowej dżungli. 

Joga dla dzieci wprowadza dziecko w świadomość własnego ciała, rozwija zręczność, stabilność, poczucie własnej wartości. Przede wszystkim jest to jednak dobra zabawa podczas ćwiczeń. 

Prosimy o ubranie wygodnego stroju do ćwiczeń. 

„Mieszkańcy Ziemi i Kosmosu" 

 

Spotkania autorskie z książką: „Co można ulepić z plasteliny?” prowadzone w formie interaktywnej zabawy wszystkich uczestników. 

Warsztaty dla grup wiekowych 5-7 i 8-12 lat. 

Naturalna energia dzieci wyraża się poprzez ruch, śmiech i zabawę, więc właśnie takie są te spotkania. Oprócz lepienia z plasteliny figurek z książki w programie są też zabawy grupowe rozwijające wyobraźnię, ducha współpracy, porozumienia, szacunku oraz poczucie własnej wartości. 

Udamy się m.in. z ekspedycją naukową na inną planetę, zaprzyjaźnimy się z Ufoludkami, a następnie powrócimy na Ziemię, by zobaczyć ją na nowo jako wyjątkowe miejsce w Kosmosie. 

Zapraszamy do współpracy księgarnie, domy kultury, biblioteki, kafejki rodzinne, przedszkola, szkoły. 

Warsztat prowadzą: 

Dorina Maciejka 

Ilustratorka przeszło 80 książek dla dzieci , w tym dwóch również autorka. Specjalizuje się szczególnie w poradnikach inspirujących dzieci do samodzielnego wykonania modeli zabawek z różnych dostępnych materiałów. Trenerka jogi śmiechu.
Tel. +48 780 222 633
E-mail: dorina33@wp.pl lub wydawnictwo@rudakita.pl  

Kontakt: 

Tel. +48 780 222 633 

mail: wydawnictwo@rudakita.pl